Minu juhendatud esimese aasta raamatumüüjad pärast edukat suve USA-s
Olin kunagi Eesti parim 1. aasta raamatumüüja. Auhinna annab üle minu mentor ja müügijuht Chris Adams

Kui Sulle võiks huvi pakkuda idee, et Sind juhendaks iganädalaselt personaalselt Jaak ja saaksid koos töötada teiste Wolfpacki juhtidega, siis jäta siia oma kontaktid ja me võtame Sinuga oktoobris ühendust (siis hakkame 2018. aasta hooajaks uusi tudengeid valima)!

Käisin ise esimest korda Ameerikas suvel raamatuid müümas 2002. aasta suvel ja kokku õnnestus mul programmis osaleda lausa seitse suve. Alates 2009. aastast olen ka üks Southwestern Advantage Euroopa müügijuhtidest. Minu rolliks on olla tudengitele mentoriks ja juhendajaks, aidates ka neil viia ellu Southwesterni missiooni: “Olla noorte jaoks parim organisatsioon, kus arendada oma eesmärkide saavutamiseks vajalikku iseloomu ja oskusi”.

Läbi aastate olen olnud personaalseks mentoriks enam kui kolmekümnele tudengile, kellest paljud on tänaseks minu head sõbrad ja perekonnatuttavad. Mitmetest kunagistest meeskonnakaaslastest on tänaseks saanud minu äripartnerid. See on ka üks oluline põhjus, miks mulle selline personaalne mentorlus meeldib – see on hea võimalus laiendada oma suhtevõrgustikku ja saada endale uusi sõpru ning alustada üheskoos uute (äri)projektidega.

Siin lehel võid tutvuda edukaimate vilistlastega, keda ma olen juhendanud või kes on minu grupis minu juhendamisel töötanud!

Katrin müüs raamatuid minu juhendamisel kolm suve ja on tänaseks Tele2 juhtkonnas.