MILJONID EI MILLESTKI

Esmakordselt 1940. aastal ilmunud menuraamat toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood põimituna ettevõtjate edulugudega. Käesolev raamat on varasemalt eesti keeles avaldatud aastatel 1940 ja 1991. Mõlemad trükid on tänaseks läbi müüdud.

Selles raamatus on midagi üliharuldast: ta sisendab lootust, teotahet, virgutavat optimismi. E. A. Jameson kirjutab inimestest, kes nullist alustades ja uskumatute raskustega heideldes omal jõul elust läbi murdsid ning uskumatu edu saavutasid.

Parim raamat, et oma lastesse ettevõtjapisikut süstida!

 

Telli “Miljonid ei millestki” siit

“Esitan siin saladusliku retsepti, mille järgi enamik „ei millestki
miljonärideks ja miljardärideks saanuid“ on seganud oma võlujoogi:
• 3 supilusikat õnne,
• 1 noaotsatäis sarmi,
• 1 teetass annet,
• 50 tilka eneseusaldust,
• 1/4 liitrit optimismi.
See tuleb tugevasti läbi loksutada ja 500 kilole raudsele usinusele valada.”

Kes meist poleks kuulnud Fordi autodest või Goodyeari rehvidest? Paljud mäletavad ka Singeri õmblusmasinat või Kodaki fotoaparaati. Kas aga teate, kuidas need ettevõtted alguse said? Mis motiveeris noort Henry Fordi või Charles Goodyeari loobuma palgatöötaja lihtsast elust ja asuma ettevõtja ohtlikule teele? Vastused neile ja teistele küsimustele leiad sellest raamatust. Raamat on sobilik lugemine alates algklasside vanemast astmest, pakkudes inspiratsiooni kuni vanavanemateni.

Jaak Roosaare:

“Sain raamatu enda 10.daks sünnipäevaks. Alustasin lugemisega juba sama päeva hilisõhtul ja ei pannud enne raamatut käest, kui see läbi sai. Lugesin “Miljonid ei millestki” järgmisel päeval veelkord läbi ja olin lummatud – sellest raamatust sai aastateks minu lemmiklektüür ja ilmselt pole ma tänaseni lugenud ühtegi teist raamatut nii mitu korda. Tundsin seda lugedes seletamatut tõmmet – peaaegu kõik tegelased alustasid oma ettevõtluskarjääri samuti kehvades tingimustes ja olematu algkapitaliga nagu mina. Ning nendest said miljonärid! Miks siis mitte ka mina? Sealt hakkas idanema mõte ja uskumus, et ka minust saab ühel päeval miljonär! Ja tundub, et tänaseks on raamatust saadud ammune inspiratsioon töötanud.”