KINNISVARAGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK

Käesolev raamat on jätk Rikkaks saamise õpikule, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Lisaks enda loole jagan Sinuga ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid.

Viimased viis aastat on kinnisvaraturul olnud hea aeg. Ainult tulevik näitab, millised saavad olema järgmised viis. Aga olgu turul buum või krahh, enne reaalsete tehingute tegemist tasub õppida teiste kogemustest ja vigadest. Olgu see raamat Sulle teejuhiks oma kinnisvaraimpeeriumi loomisel!

Raamatu saad tellida hinnaga 18 eurot, milles sisaldub ka raamatu postiga koju saatmine ja autori pühendus.

Telli Kinnisvaraõpik siit

Lühidalt “Kinnisvaraga rikkaks saamise õpiku” kirjutamiseni viinud sündmustest…

2010. aasta kevadel käisime koos sõbraga Tallinnas Koplis otsimas oma esimest tulevast üürikorterit. Kuna raha meil eriti ei olnud, siis sihtisime „odavama otsa” kinnisvara – tubasid ühiselamutes, 2-toalisi poolpõlenud puumajades ja muud säärast kraami. Mul on siiani meeles katkilöödud akendega politseiauto vrakk ühe ühika ees parklas. Ütleme nii, et liiga perspektiivikaks ma meie ettevõtmist ei pidanud.

Viis aastat hiljem kuulub meie üüriportfelli enam kui 30 üürikorterit üle kogu Tallinna. Oleme selle aja jooksul teinud mõningaid asju õigesti ja päris palju asju valesti. Oleme korterite edasimüügiga teeninud korralikku kasumit ja liigse agaruse tõttu kaotanud tuhandeid eurosid. Oleme saanud kümneid uusi tuttavaid ja kokku puutunud inimestega seinast-seina. Oleme pidanud tegelema puuküürnike, lekkivate torude ja kohtuvaidlusega. Ühesõnaga, oleme olnud kinnisvarainvestorid.

Mõningad lisad Kinnisvaraga rikkaks saamise õpikule:

  • Ergo Mõttuse intervjuu (video) ja blogipost
  • Kalle teeb Filtri tee korteris tuuri
  • Kalle teeb ühes kesklinna majas tuuri
  • Stroomi korteri tuur enne ja pärast remonti.
  • EstateGuru soovituskood (saad 0,5% investeeritud summalt boonust!)
  • AirBnB soovituskood, millega saad 19 eurot reisikrediiti ise majutudes ja 74 eurot krediiti kui ise kedagi majutad