KINNISVARA

Tegelen kinnisvaraga Tallinnas läbi ettevõtete SW Investment Properties OÜ, Wolfpack OÜ, Elva Kodu OÜ ja Scandium Kinnisvara OÜ. Meie missiooniks on pakkuda Tallinnas (ja Elvas!) hea hinnaga kvaliteetseid üürikodusid, olles samal ajal hea partner üürisuhetes – ajame asju korrektselt, oleme vajadusel paindlikud ja hindame oma kliente! Kui Sul on soovi endale Tallinnas korterit üürida, siis saada palun e-mail Kallele (kalle.aron24@gmail.com) ja anname Sulle teada kui vaba pind peaks tekkima. Elvas tegeleb korterite üürimisega Janar Saviir (janarsaviir@gmail.com). Alates 2016. aastast olen tegev ka kinnisvaraarenduses läbi Scandium Kinnisvara. Olen osanik ka Everaus Kinnisvaras.

SWIP ehk Southwestern Investments Properties OÜ on 2010. aastal asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on kinnisvara soetamine pikaajalise väljaüürimise eesmärgil.  Käesolevaks ajaks oleme kapitaalselt renoveerinud ja välja üürinud neli korterit Tallinna eri piirkondades. Lisaks oleme kapitali teenimise eesmärgil ostnud, renoveerinud ja kasumlikult müünud viis korterit. SWIP-ile kuulub ka 8 korteriga üürimaja Tallinna kesklinnas. Ettevõtte omanikeks on Kalle Aron ja Jaak Roosaare.

Wolfpack OÜ on ettevõte, millele kuulub 17 korterit Stroomi Residentside majas. Wolfpack OÜ omanikud on Jaak Roosaare, Kalle Aron, Erki Kukk, Madis Pajo ja Andres Märtin.

stroomi_aug1

Elva Kodu OÜ on ettevõte, millele kuulub 13 üürikorterit ja üks äripindadega maja Elvas. Kui Sul on huvi Elvasse kodu või äripinda üürida, siis võta ühendust Janariga (janarsaviir@gmail.com). Meie juhtkirjaks on “hubane kodu mõistliku hinnaga!”. Ettevõtte osanikeks on Jaak Roosaare, Janar Saviir ja Margo Laul.

Hetkel on kõige suurem ja huvitavam projekt Scandium Kinnisvara poolt rajatav SpaceCube kortermaja aadressil Ehitajate tee 60 Tallinn. Selle kohta võid lähemalt uurida siit.

SpaceCube
Scandiumi tuumik

Minu seiklustest kinnisvaramaailmas võid lugeda 2015. aastal ilmunud raamatust Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik. Selle ja teised raamatud saad endale tellida siit. Käisime 2017. aasta augustis Kallega Äripäev Eetris ka veidi oma tegevusest kinnisvaras rääkimas.

Kui Sul on soov oma remonti vajav korter müüa või soovid osta värskelt renoveeritud korteri, siis võta meiega ühendust. Samuti võid endast teada anda, kui otsid endale Tallinnas üürikorterit või tahad oma vaba raha investeerida üürikorteritesse (hüpoteegi tagatisel).

Alljärgnevalt mõned meie poolt renoveeritud objektid:

– 2 toaline korter Randla tänaval – müüdud hinnaga 57 000 eurot

– 2 toaline korter Jakobi tänaval (Investeerimiskinnisvara – Jakobi 12-1) – müüdud hinnaga 64 500 eur

– Renoveeritud korter Stroomi Residentsis