KINNISVARA

Alustasin kinnisvarasse investeerimisega aastal 2010 kui ostsime koos Kalle Aroniga oma esimese üürikorteri Põhja-Tallinnasse, Kopli tänavale. Ka täna, ligi 14 aastat hiljem, on see korter meil alles ja toodab igakuist üürivoogu. Algselt 33 000 eurot maksma läinud korter on tänastes turuhindades väärt ligi 120 000 eurot ja lisaks oleme me aastate jooksul teeninud sellelt korterilt enam kui 45 000 eurot üüriraha. See on ka hea näide, kuidas kinnisvara aitab rikkaks saada – oleme korteriga saavutanud juba ammu lõputu tootluse, sest kõik algselt sisse pandud raha oleme juba tagasi saanud. Esialgsest edust tiivustatuna asutasime Kallega ettevõtte SW Investment Properties OÜ, mis tänaseks omab viite üürikorterit ning ühte üürimaja. Kes tahab meie seiklustest lähemalt lugeda, siis põhjalikult on sellest juttu raamatus Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik 2.0.

Sarnast mudelit olen korranud ka järgmiste üüriportfellidega – Wolfpack OÜ, Lionpack OÜ ja Elva Kodu OÜ. Kokku kuulub minu osalusega ettevõtele enam kui 50 üürikorterit Tallinnas ja Elvas, üks büroohoone Tallinnas, viis päikeseparki ning lühiajalist majutust pakkuv penthouse Pärnus. Meie missiooniks on pakkuda hea hinnaga kvaliteetseid üürikodusid, olles samal ajal hea partner üürisuhetes – ajame asju korrektselt, oleme vajadusel paindlikud ja hindame oma kliente!

Scandiumi Duo Loftide avamine Tartus

2015. aasta lõpus asutasime koos Kalle Aroni ja Maido Lüistega ettevõtte Luise Kodu, mis renoveeris kortermaja Luise tänaval. Sellest ettevõtmisest kasvas välja tänane arendusettevõte AS Scandium Kinnisvara, kus olen igapäevaselt tegev investorsuhete juhina. Lisaks arendusprojektidele pakume ka üürikodusid Scandium Living kaubamärgi alt.

Scandiumi tuntumad arendusprojektid on olnud SpaceCube, Newton, Avangard, Laava ja Magma Tallinnas, Duo Loftid Tartus ning Marienholmi arendus Haapsalus. Lisaks on meil 2024. aastal tulemas suurem arendusprojekt Pärnus. Lähemalt saad meie arenduste kohta lugeda siit.

Scandium kaasab oma projektidesse ka investorite raha nii laenu- kui ka omakapitalina. Kellel on huvi täpsema info vastu, siis võib kirjutada mulle jaak@scandium.ee

Everaus Miniladude avamine

2018. aastal asutasime Janar Muttiku eesvedamisel SW juhtidega eelkõige elamupiirkondi arendava ettevõtte Everaus Kinnisvara, mille esimene projekt oli Uuesalu Kodu piirkonna rajamine. Kokku ehitasime sinna 70 eramut ja tänaseks on tegu väga hinnatud elamurajooniga. Lisaks elamutele on Everaus tegev ka ärihoonete rajamisel ning ettevõttele kuulub 2024. aasta seisuga kaks büroohoonet ning miniladude kompleks.

2023. aastal laiendasime Everaus Kinnisvara osanike ringi ja tänaseks on ettevõttel enam kui 60 omanikku. Everaus kaasab oma projektide rahastamiseks ka investorite kapitali ning kui kellelgi on huvi meie projektides osaleda, siis saab huvi üles näidata meie investorsuhete lehel.

Kuna olen ise Airbnb fänn ja aktsionär, siis olen juba aastaid pakkunud oma kinnisvara lühiajaliseks üüriks ka läbi Airbnb platvormi. Muidugi võib üürihuvi korral alati ka mulle otse kirjutada – roosaare@gmail.com.

Minu Airbnb portfellis on järgmised objektid:

Vesiroosi Penthouse Pärnus

Nelja magamistoaga, kuni 10 külalist mahutav katusekorter Pärnu jõe ääres. Korteril on enam kui 100 ruutmeetrine katuseterrass koos saunaga. See korter kuulub ettevõttele Lionpack ning seda haldab Gerda Rand. Seega huvi korral palun võtta ühendust gerda.rand@gmail.com

 

 

 

 

Ammende suvevilla Pärnus

Kolme magamistoaga, kuni 8 külalist mahutav juugendstiilis külaliskorter Pärnu rannas. Korter on eriti sobilik lastega peredele ja külalistel on võimalik tasuta kasutada ka jalgrattaid ning tennisevarustust.

 

 

 

 

 

Muhu saunakompleks

Nelja magamistoaga, kuni 10 külalist mahutav rannaäärne suvemaja Muhus. Suvemajal on soojendusega bassein ja eraldi saunakompleks kümblustünni, klaas- ning iglusaunaga. Külalised saavad tasuta kasutada ka SUP-i laudu, jalgrattaid ning mängida lauatennist.