Alustasin investeerimisega eelmisel aastatuhandel, täpsemalt 1999. aastal Eesti Telekomi IPO-s osalemisega. Olin tollal 11. klassis ja arvasin, et tean aktsiaturgudest ja investeerimisest kõike. Nüüd enam kui 20 aastat hiljem tuleb tõdeda, et päris kõike ma ikkagi investeerimisest ei teadnud 😉 Küll aga olen ennast aastate jooksul selles valdkonnas harinud ja kogemusi omadanud. Lisaks enda rahaasjade juhtimisele olen aastate jooksul olnud ka nõu ja jõuga abiks sadadele inimestele nende rahalise vabaduse teekonnal. Seda läbi avalike saalikoolituste, väiksemate grupikoolituste ja üks-ühele mentorluse.

Täna on üheks minu tegevusvaldkonnaks investeerimisega seotud koolituste korraldamine ja rahamentoriks olemine.

Kui Sind teema huvitab, siis võid täita alloleva vormi ja võtan Sinuga täpsemalt ühendust. Kuigi iga lahendust on unikaalne, olen töötanud välja kolm laiemat lähenemist sõltuvalt Sinu olukorrast ja ootustest:

  1. Kõige pikaajalisem ja populaarsem on olnud avatud saalikoolitus. Reeglina osaleb ühel koolitusel 50-100 inimest, koolitus kestab terve päeva ja kulu jääb osaleja jaoks vahemikku 49-149 eurot. Oleme koostöös erinevate partneritega viinud läbi nii aktsia-, kinnisvara- kui ka üldisi koolitusi. Eelkõige on avatud saalikoolitustele oodatud alustavad ja mõõdukate kogemusega investorid.
  2. Edasijõudnutele pakun väiksemas, kuni 10 liikmelises grupis 5-6 kohtumisega grupimentorlust. See on sobilik lahendus ka näiteks tööandja jaoks, kes soovib oma partneritele rahatarkust pakkuda. Reeglina peaks arvestama kuludega ca 150-200 eurot osaleja kohta, kuid paljuski sõltub see ka olukorrast. Grupikoolitustel läheme süviti sisse erinevatesse varaklassidesse ja selle käigus aitan (tulevastel) investoritel paika saada ka oma rahalise vabaduse ja varahalduse plaani.
  3. Kõige personaalsem lahendus on üks-ühele mentorlus. Siinkohal huvitab mind ennast just edasijõudnute juhendamine, Sul võiks olla vähemalt 50k-100k eurot mida investeerida. Jagan Sinuga enda kogemusi, aitan üle vaadata Sinu investeerimisstrateegia ja jagan Sinuga edaspidi ka oma investeerimisideid. Samuti saad ligipääsu kitsamale ringile mõeldud investeeringutele (eelkõige kinnisvaraga tagatud laenud, intressiga vahemikus 8-15%). Kuludeks peaksid arvestama ca 300 eurot kohtumise kohta (200 eur/tund).

 

Kui tahad koolituste ja mentorluse kohta lähemalt uurida, siis täida ära vorm!