Leguar leaders 2018 Tenerifel – Kristo, Jaak & Vallo

Käisin ise esimest korda Ameerikas suvel raamatuid müümas 2002. aasta suvel ja kokku õnnestus mul programmis osaleda lausa seitse suve. Alates 2009. aastast olen ka üks Southwestern Advantage Euroopa müügijuhtidest. Minu rolliks on olla tudengitele mentoriks ja juhendajaks, aidates ka neil viia ellu Southwesterni missiooni: “Olla noorte jaoks parim organisatsioon, kus arendada oma elu eesmärkide saavutamiseks vajalikku iseloomu ja oskusi“.

Viimase 15 aasta jooksul olen juhtinud Leguari gruppi ja aidanud juhendada enam kui 500 tudengit. Olen olnud personaalseks mentoriks enam kui kolmekümnele tudengile, kellest paljud on tänaseks minu head sõbrad ja perekonnatuttavad. Mitmetest kunagistest meeskonnakaaslastest on tänaseks saanud minu äripartnerid. See on ka üks oluline põhjus, miks mulle selline personaalne mentorlus meeldib – see on hea võimalus laiendada oma suhtevõrgustikku ja saada endale uusi sõpru ning alustada üheskoos uute (äri)projektidega.

Minu visiooniks on olla parim eeskuju ning aidata minu poolt juhendatavatel Eesti noortel saada rahaliselt vabaks läbi ettevõtlikkuse ning müügi ja luua endale selline elu, millest teised üksnes unistavad!

Edu ei tule kergelt ja kiirelt, vaid aastate pikkuse töö ja enda mugavustsoonist välja viimisega. Selleks on USA-s suvine raamatumüük ideaalne lahendus – ületada iseennast ja näha, milleks Sa tegelikult võimeline oled! Saadud oskused (ettevõtlikkus, müük ja distsipliin) teenivad Sind terve ülejäänud elu ja säästetud raha aitan Sul investeerida nii, nagu seda ise viimased 15+ aastat teinud olen.

Kui Sulle võiks huvi pakkuda idee, et Sind juhendaks iganädalaselt personaalselt Jaak ja saaksid koos töötada teiste Leguari juhtidega, siis jäta siia oma kontaktid ja ma võtan Sinuga ühendust!

Meie grupp 2018. aasta auhinnareisil Sizzleril Tenerifel

 

Siin lehel võid tutvuda minu juhendatud Southwestern Advantage vilistlastega:

Kalle müüs raamatuid minu juhendamisel kolm suve ja on tänaseks minu äripartner Scandium Kinnisvara OÜ-s ja SW Investment Properties OÜ-s.

Katrin müüs raamatuid minu juhendamisel kolm suve ja on tänaseks Tele2 Eesti tippjuht.